SiTime SIT8008AI-13-30E-22.118400
Part No.:
SIT8008AI-13-30E-22.118400
Datasheet:
Chuangxin CloudSIT8008AI-13-30E-22.118400.pdf
Description:
MEMS OSC XO 22.1184MHZ H/LV-CMOS
Frequency:
22.1184 MHz
Function:
Enable/Disable
Voltage - Supply:
3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
4.5mA
Supplier Device Package:
4-PQFN (2.5x2)
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)