SiTime SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000Y
Part No.:
SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000Y
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Chuangxin CloudSIT5021AI-2BE-33VQ200.000000Y.pdf
Description:
MEMS OSC VCTCXO 200.0000MHZ LVDS
Series:
SiT5021
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Type:
VCTCXO
Frequency:
200 MHz
Function:
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±5ppm
Absolute Pull Range (APR):
±12.5ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
55mA
Supplier Device Package:
6-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)