SiTime SIT3521AI-1C13310M156.250000Y
Part No.:
SIT3521AI-1C13310M156.250000Y
Datasheet:
Chuangxin CloudSIT3521AI-1C13310M156.250000Y.pdf
Description:
MEMS OSC XO 156.25MHZ SMD
Type:
XO (Standard)
Frequency:
156.25 MHz
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
93mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)