SI-B9T231B20WW.pdf
SI-B9T231B20WW.pdf
| Color | White, Neutral | White, Neutral | White, Neutral | White, Neutral | White, Neutral |
| Wavelength | - | - | - | - | - |
| Current - Test | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA |
| Temperature - Test | 50°C | 50°C | 50°C | 50°C | 50°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 45.1V | 45.1V | 45.1V | 45.1V | 45.1V |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 158 lm/W | 158 lm/W | 158 lm/W | 158 lm/W | 158 lm/W |
| Current - Max | 1.2A | 1.2A | 1.2A | 1.2A | 1.2A |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 |
| Viewing Angle | 118° | 118° | 118° | 118° | 118° |
| Features | With Connector | With Connector | With Connector | With Connector | With Connector |
| Size / Dimension | 1120.00mm L x 20.00mm W | 1120.00mm L x 20.00mm W | 1120.00mm L x 20.00mm W | 1120.00mm L x 20.00mm W | 1120.00mm L x 20.00mm W |
| Height | 4.30mm | 4.30mm | 4.30mm | 4.30mm | 4.30mm |