SI-B8U901B20WW.pdf
SI-B8U901B20WW.pdf
| Wavelength | - | - | - | - | - |
| Current - Test | 2A | 2A | 2A | 2A | 2A |
| Temperature - Test | 50°C | 50°C | 50°C | 50°C | 50°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 45.1V | 45.1V | 45.1V | 45.1V | 45.1V |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 175 lm/W | 175 lm/W | 175 lm/W | 175 lm/W | 175 lm/W |
| Current - Max | 2A | 2A | 2A | 2A | 2A |
| Size / Dimension | 1120.00mm L x 20.00mm W | 1120.00mm L x 20.00mm W | 1120.00mm L x 20.00mm W | 1120.00mm L x 20.00mm W | 1120.00mm L x 20.00mm W |
| Height | 4.30mm | 4.30mm | 4.30mm | 4.30mm | 4.30mm |