SI-B8R451B20WW.pdf
SI-B8R451B20WW.pdf
| Image |  |
| Series | K | K | K | K | K |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy |
| Type | LED Module | LED Module | LED Module | LED Module | LED Module |
| Color | White, Cool | White, Cool | White, Cool | White, Cool | White, Cool |
| Wavelength | - | - | - | - | - |
| Current - Test | 1A | 1A | 1A | 1A | 1A |
| Temperature - Test | 50°C | 50°C | 50°C | 50°C | 50°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 45.1V | 45.1V | 45.1V | 45.1V | 45.1V |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 183 lm/W | 183 lm/W | 183 lm/W | 183 lm/W | 183 lm/W |
| Current - Max | 2A | 2A | 2A | 2A | 2A |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 | 80 | 80 | 80 | 80 |
| Viewing Angle | 118° | 118° | 118° | 118° | 118° |
| Features | With Connector | With Connector | With Connector | With Connector | With Connector |
| Size / Dimension | 1120.00mm L x 20.00mm W | 1120.00mm L x 20.00mm W | 1120.00mm L x 20.00mm W | 1120.00mm L x 20.00mm W | 1120.00mm L x 20.00mm W |
| Height | 4.30mm | 4.30mm | 4.30mm | 4.30mm | 4.30mm |