Bivar Inc. SF1-36.0-F4P-5
Part No.:
SF1-36.0-F4P-5
Datasheet:
Chuangxin CloudSF1-36.0-F4P-5.pdf
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 36" 4.19MM
Type:
Flexible 36" (914.4mm)
Lens Size:
4.19mm