Bivar Inc. SF1-36.0-F4P-2
Part No.:
SF1-36.0-F4P-2
Manufacturer:
Bivar Inc.
Category:
Light Pipes
Package:
Datasheet:
Chuangxin CloudSF1-36.0-F4P-2.pdf
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 36" 4.19MM
Manufacturer:
Bivar Inc.
Series:
SF1
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Color:
Clear
Configuration:
Single
Type:
Flexible 36" (914.4mm)
Mounting Type:
Board/Panel Mount, Press Fit
Lens Style:
Round with Domed Top
Lens Size:
4.19mm