SF1-118.1-F4P.pdf
SF1-118.1-F4P.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SF1-118.1-F4P.
| Image |  |
| Manufacturer | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. |
| Series | SF1 | SF1 | SF1 | SF1 | SF1 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Color | Clear | Clear | Clear | Clear | Clear |
| Configuration | Single | Single | Single | Single | Single |
| Type | Flexible 118.1" (3mm) | Flexible 118.1" (3mm) | Flexible 118.1" (3mm) | Flexible 118.1" (3mm) | Flexible 118.1" (3mm) |
| Lens Size | 4.19mm | 4.19mm | 4.19mm | 4.19mm | 4.19mm |