S-817B18AMC-CWHT2U.pdf
S-817B18AMC-CWHT2U.pdf
| Voltage - Input (Max) | 10V | 10V | 10V | 10V | 10V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - | - |
| Voltage Dropout (Max) | 0.99V @ 10mA | 0.99V @ 10mA | 0.99V @ 10mA | 0.99V @ 10mA | 0.99V @ 10mA |
| Current - Output | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA |