S-817A23APF-CUMTFU.pdf
S-817A23APF-CUMTFU.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. |
| Series | S-817 | S-817 | S-817 | S-817 | S-817 |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Output Configuration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| Output Type | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| Number of Regulators | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 10V | 10V | 10V | 10V | 10V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.3V | 2.3V | 2.3V | 2.3V | 2.3V |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - | - |
| Voltage Dropout (Max) | 0.67V @ 10mA | 0.67V @ 10mA | 0.67V @ 10mA | 0.67V @ 10mA | 0.67V @ 10mA |
| Current - Output | 35mA | 35mA | 35mA | 35mA | 35mA |