S-812C34BMC-C4OT2U.pdf
S-812C34BMC-C4OT2U.pdf
| Voltage - Input (Max) | 16V | 16V | 16V | 16V | 16V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.4V | 3.4V | 3.4V | 3.4V | 3.4V |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - | - |
| Voltage Dropout (Max) | 0.41V @ 10mA | 0.41V @ 10mA | 0.41V @ 10mA | 0.41V @ 10mA | 0.41V @ 10mA |
| Current - Output | 50mA | 50mA | 50mA | 50mA | 50mA |