S-812C29AMC-C2JT2U.pdf
S-812C29AMC-C2JT2U.pdf
| Voltage - Input (Max) | 16V | 16V | 16V | 16V | 16V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.9V | 2.9V | 2.9V | 2.9V | 2.9V |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - | - |
| Voltage Dropout (Max) | 0.68V @ 10mA | 0.68V @ 10mA | 0.68V @ 10mA | 0.68V @ 10mA | 0.68V @ 10mA |
| Current - Output | 30mA | 30mA | 30mA | 30mA | 30mA |