S-1335A18-N4T1U3.pdf
S-1335A18-N4T1U3.pdf
| Voltage - Input (Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - | - |
| Voltage Dropout (Max) | 0.14V @ 100mA | 0.14V @ 100mA | 0.14V @ 100mA | 0.14V @ 100mA | 0.14V @ 100mA |
| Current - Output | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA | 150mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 1 µA | 1 µA | 1 µA | 1 µA | 1 µA |
| Current - Supply (Max) | 54 µA | 54 µA | 54 µA | 54 µA | 54 µA |
| PSRR | 80dB ~ 70dB (1kHz ~ 10KHz) | 80dB ~ 70dB (1kHz ~ 10KHz) | 80dB ~ 70dB (1kHz ~ 10KHz) | 80dB ~ 70dB (1kHz ~ 10KHz) | 80dB ~ 70dB (1kHz ~ 10KHz) |