S-1317A12-A4T2U4.pdf
S-1317A12-A4T2U4.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. |
| Series | S-1317 | S-1317 | S-1317 | S-1317 | S-1317 |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V | 1.2V | 1.2V | 1.2V | 1.2V |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - | - |
| Voltage Dropout (Max) | - | - | - | - | - |
| Current - Output | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA |