S-1313A18-M5T1U3.pdf
S-1313A18-M5T1U3.pdf
| Voltage - Input (Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - | - |
| Voltage Dropout (Max) | 0.58V @ 100mA | 0.58V @ 100mA | 0.58V @ 100mA | 0.58V @ 100mA | 0.58V @ 100mA |
| Current - Output | 200mA | 200mA | 200mA | 200mA | 200mA |