ABLIC Inc. S-1222D25-A6T6S
Part No.:
S-1222D25-A6T6S
Datasheet:
Chuangxin CloudS-1222D25-A6T6S.pdf
Series:
S-1222B
Voltage - Input (Max):
28V
Voltage - Output (Min/Fixed):
2.5V
Voltage - Output (Max):
Voltage Dropout (Max):
0.8V @ 200mA
Current - Output:
200mA
PSRR:
45dB (100Hz)
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)