S-1206B38-I6T2U.pdf
S-1206B38-I6T2U.pdf
| Voltage - Input (Max) | 6.5V | 6.5V | 6.5V | 6.5V | 6.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.8V | 3.8V | 3.8V | 3.8V | 3.8V |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - | - |
| Voltage Dropout (Max) | 0.23V @ 100mA | 0.23V @ 100mA | 0.23V @ 100mA | 0.23V @ 100mA | 0.23V @ 100mA |
| Current - Output | 250mA | 250mA | 250mA | 250mA | 250mA |