Susumu RG3216P-1242-W-T1
Part No.:
RG3216P-1242-W-T1
Datasheet:
Chuangxin CloudRG3216P-1242-W-T1.pdf
Description:
RES SMD 12.4KOHM 0.05% 1/4W 1206
Resistance:
12.4 kOhms
Tolerance:
±0.05%
Power (Watts):
0.25W, 1/4W
Temperature Coefficient:
±25ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)