Mercury Electronics Ind. Co. Ltd QVMQF326P25-2.5B-106.250
Part No.:
QVMQF326P25-2.5B-106.250
Datasheet:
Chuangxin CloudQVMQF326P25-2.5B-106.250.pdf
Description:
XO VCTCXO 106.2500MHZ LVPECL
Frequency:
106.25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
±8ppm
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
30mA (Typ)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.067" (1.70mm)