Mercury Electronics Ind. Co. Ltd QVMQF326D33-2.5B-12.500
Part No.:
QVMQF326D33-2.5B-12.500
Manufacturer:
Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Chuangxin CloudQVMQF326D33-2.5B-12.500.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 12.5000MHZ LVDS
Manufacturer:
Series:
QuikXO
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
VCTCXO
Frequency:
12.5 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
±8ppm
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA (Typ)
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.067" (1.70mm)
Datasheet:
1. How to order QVMQF326D33-2.5B-12.500 on Chuangxin Cloud?
3. Are the QVMQF326D33-2.5B-12.500 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QVMQF326D33-2.5B-12.500?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series QuikXO QuikXO QuikXO QuikXO QuikXO
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Product Status Active Active Active Active Active
Base Resonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 12.5 MHz 12.5 MHz 12.5 MHz 12.5 MHz 12.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm ±8ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ) 26mA (Typ)
Ratings - - - - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm) 0.067" (1.70mm) 0.067" (1.70mm) 0.067" (1.70mm) 0.067" (1.70mm)