Mercury Electronics Ind. Co. Ltd QVMQF326D25-2.5B-56.000
Part No.:
QVMQF326D25-2.5B-56.000
Datasheet:
Chuangxin CloudQVMQF326D25-2.5B-56.000.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 56.0000MHZ LVDS
Frequency:
56 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
±8ppm
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA (Typ)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.067" (1.70mm)