Mercury Electronics Ind. Co. Ltd QVMQF326D25-2.5B-10.245
Part No.:
QVMQF326D25-2.5B-10.245
Manufacturer:
Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Chuangxin CloudQVMQF326D25-2.5B-10.245.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 10.2450MHZ LVDS
Manufacturer:
Series:
QuikXO
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
VCTCXO
Frequency:
10.245 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
±8ppm
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
19mA (Typ)
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.067" (1.70mm)