Mercury Electronics Ind. Co. Ltd QMQF326T33-2.5B-170.000
Part No.:
QMQF326T33-2.5B-170.000
Datasheet:
Chuangxin CloudQMQF326T33-2.5B-170.000.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 170.0000MHZ CMOS
Frequency:
170 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
34mA (Typ)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.067" (1.70mm)