Mercury Electronics Ind. Co. Ltd QMQF326P33-2.5B-156.675
Part No.:
QMQF326P33-2.5B-156.675
Datasheet:
Chuangxin CloudQMQF326P33-2.5B-156.675.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 156.6750MHZ LVPECL
Frequency:
156.675 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA (Typ)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.067" (1.70mm)