Mercury Electronics Ind. Co. Ltd QMQF326D33-2.5B-20.460
Part No.:
QMQF326D33-2.5B-20.460
Datasheet:
Chuangxin CloudQMQF326D33-2.5B-20.460.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 20.4600MHZ LVDS
Frequency:
20.46 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA (Typ)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.067" (1.70mm)