Mercury Electronics Ind. Co. Ltd QMQF326D25-2.5B-16.320
Part No.:
QMQF326D25-2.5B-16.320
Datasheet:
Chuangxin CloudQMQF326D25-2.5B-16.320.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 16.3200MHZ LVDS
Frequency:
16.32 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA (Typ)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.067" (1.70mm)