Amphenol Custom Cable Q-720720008108I
Part No.:
Q-720720008108I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-720720008108I.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO RP-SMA
Style:
RP-SMA to RP-SMA
Length:
108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz