Amphenol Custom Cable Q-7205500082.5M
Part No.:
Q-7205500082.5M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-7205500082.5M.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO TNC
Style:
RP-SMA to TNC
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
98.4" (2.5m) 8.2'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz