Amphenol Custom Cable Q-720550008108I
Part No.:
Q-720550008108I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-720550008108I.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO TNC
Style:
RP-SMA to TNC
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz