Amphenol Custom Cable Q-7105H00050.5M
Part No.:
Q-7105H00050.5M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-7105H00050.5M.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO HD-BNC
Style:
RP-SMA to HD-BNC
2nd Connector:
HD-BNC Plug
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz