Amphenol Custom Cable Q-7105C0005002M
Part No.:
Q-7105C0005002M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-7105C0005002M.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO FAKRA III
Style:
RP-SMA to Fakra III
2nd Connector:
Fakra III (Gen 3.0) Jack, Right Angle
Length:
78.7" (2.0m) 6.6'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz