Amphenol Custom Cable Q-7104F0005003M
Part No.:
Q-7104F0005003M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-7104F0005003M.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO TNC
Style:
RP-SMA to TNC
2nd Connector:
TNC Jack
2nd Connector Mounting Type:
Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature:
Bulkhead - Front Side Nut
Length:
118.1" (3.0m) 9.8'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz