Amphenol Custom Cable Q-7103W0005001M
Part No.:
Q-7103W0005001M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-7103W0005001M.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO SMB
Style:
RP-SMA to SMB
2nd Connector:
SMB Plug
Length:
39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz