Amphenol Custom Cable Q-7103S00050.5M
Part No.:
Q-7103S00050.5M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-7103S00050.5M.pdf
2nd Connector:
SMB Plug, Right Angle
2nd Contact Gender:
Female
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz