Amphenol Custom Cable Q-7103M0005009I
Part No.:
Q-7103M0005009I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-7103M0005009I.pdf
2nd Connector:
SMB Jack
2nd Connector Mounting Type:
Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature:
Bulkhead - Front Side Nut
Length:
9.000" (228.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz