Amphenol Custom Cable Q-7103I0005006I
Part No.:
Q-7103I0005006I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-7103I0005006I.pdf
2nd Connector:
SMB Jack, Right Angle
Length:
6.000" (152.40mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz