Amphenol Custom Cable Q-680710005002M
Part No.:
Q-680710005002M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-680710005002M.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO RP-SMA
Style:
RP-SMA to RP-SMA
1st Connector:
RP-SMA Jack
1st Contact Gender:
Male
Length:
78.7" (2.0m) 6.6'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz