Amphenol Custom Cable Q-680680005002M
Part No.:
Q-680680005002M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-680680005002M.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO RP-SMA
Style:
RP-SMA to RP-SMA
Length:
78.7" (2.0m) 6.6'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz