Amphenol Custom Cable Q-6803L0005002M
Part No.:
Q-6803L0005002M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-6803L0005002M.pdf
2nd Connector:
SMB Jack
2nd Contact Gender:
Male
Length:
78.7" (2.0m) 6.6'
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz