Amphenol Custom Cable Q-3D05500081.5M
Part No.:
Q-3D05500081.5M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-3D05500081.5M.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO TNC
Style:
SMA to TNC
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
59.1" (1.5m) 4.9'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz