Amphenol Custom Cable Q-3B03B0005006I
Part No.:
Q-3B03B0005006I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-3B03B0005006I.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Style:
SMA to SMA
Length:
6.000" (152.40mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz