Amphenol Custom Cable Q-3B0200005002M
Part No.:
Q-3B0200005002M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-3B0200005002M.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO N-TYPE
Style:
SMA to N-Type
2nd Connector:
N-Type Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
78.7" (2.0m) 6.6'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz