Amphenol Custom Cable Q-3A0150001.75M
Part No.:
Q-3A0150001.75M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-3A0150001.75M.pdf
Length:
29.53" (750.00mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz