Amphenol Custom Cable Q-3A0150001036I
Part No.:
Q-3A0150001036I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-3A0150001036I.pdf
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz