Amphenol Custom Cable Q-3A0150001009I
Part No.:
Q-3A0150001009I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-3A0150001009I.pdf
Length:
9.000" (228.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz