Amphenol Custom Cable Q-360550008.25M
Part No.:
Q-360550008.25M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-360550008.25M.pdf
Length:
9.843" (250.00mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz