Amphenol Custom Cable Q-360550008009I
Part No.:
Q-360550008009I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-360550008009I.pdf
Length:
9.000" (228.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz