Amphenol Custom Cable Q-340520005009I
Part No.:
Q-340520005009I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-340520005009I.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO TNC
Style:
SMA to TNC
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
9.000" (228.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz