Amphenol Custom Cable Q-2W05E0005001M
Part No.:
Q-2W05E0005001M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-2W05E0005001M.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO FAKRA III
Style:
SMA to Fakra III
2nd Connector:
Fakra III (Gen 3.0) Jack
Length:
39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz